Główna Aktualności PROŚBA O POMOC „2zł od każdego dla Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie”

PROŚBA O POMOC „2zł od każdego dla Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie”

PROŚBA O POMOC  „2zł od każdego dla Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie”
21
0

0001

Drodzy członkowie, sympatycy i przyjaciele Stowarzyszenia Obywatelskiego Bloku Samorządowego.

Życie i zdrowie każdego z nas jest najwyższą wartością, dlatego też zwracamy się z prośbą o pomoc dla Naszego Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie, który jest jedynym szpitalem całego Powiatu Dzierżoniowskiego oraz dla znacznej ilości pacjentów z okolicznych powiatów.  W obliczu zagrożenia koronawirusem potrzeby dzierżoniowskiego szpitala są ogromne. Na tyle ogromne, że placówka zdecydowała się prosić o pomoc ludzi dobrej woli, którym jest nieobojętny los pracowników dzierżoniowskiej placówki.

Jak widać – mimo zapewnień, że służba zdrowia jest przygotowana na walkę z koronawirusem – sytuacja jest bardzo poważna. Pilnie potrzebne środki ochrony osobistej: kombinezony; maski klasy FFP2 lub FFP3; maski chirurgiczne; rękawiczki jednorazowe; defibrylator do karetki pogotowia; respirator do karetki pogotowia.

Pomóżmy koniecznie. – Medycy i pracownicy szpitala też mają rodziny, dzieci, bliskich, do których chcą wracać i których nie mogą narażać przez kontakty z nami. Chrońmy siebie chroniąc właśnie ICH!

Z inicjatywy Pana Dariusza Madejskiego – wiceprezesa Stowarzyszenia OBS została założona „Zrzutka” w uzgodnieniu ze Szpitalem Powiatowym w Dzierżoniowie na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Prezesa Zarządu Szpitala.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa szlachetną pomoc i przekazanie dowolnej kwoty na rzecz Szpitala. Za pomocą strony pn. „2zł od każdego dla Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie”.

Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki są na stronie https://zrzutka.pl/pomagamy. – za pomocą tej strony można też przelać środki pieniężne.

Prosimy także o zachęcenie do wpłat swoich znajomych.

 Z poważaniem

Marek Piorun

Prezes Stowarzyszenia OBS

(21)