Główna Aktualności Spotkanie mieszkańców z Burmistrzem i Wiceburmistrzem.

Spotkanie mieszkańców z Burmistrzem i Wiceburmistrzem.

Spotkanie mieszkańców  z Burmistrzem i Wiceburmistrzem.
68
0
Wanda Kunecka – radna klubu OBS – zorganizawała spotkanie mieszkanców swojego okręgu wyborczego z Burmistrzem i Wiceburmistrzem.

W dniu 27 sierpnia 2015 r. z inicjatywy Wandy Kuneckiej – radnej klubu OBS – odbyło się spotkanie mieszkańców ul. Staszica i okolic z Burmistrzem Miasta Dariuszem Kucharskim i wiceburmistrzem Albertem Blacharzem. Spotkanie dotyczyło wymiany poglądów, opinii, nowych rozwiązań spraw ważnych dla miasta. Propozycje nowych rozwiązań komunikacyjnych, realizacje inwestycji drogowych i plany miasta na najbliższe lata były głównymi tematami spotkania.Najważniejsze z omawianych spraw dotyczyły trwających w tym roku i przyszłorocznych inwestycji w południowo-wschodniej części Dzierżoniowa. Mieszkańców najbardziej interesowały kwestie rozwiązań technicznych, układu komunikacyjnego i zieleni, w tym szczególnie kwestia drzew wzdłuż ul. Staszica.

Wspólna rozmowa było najlepszą formą przekazania przez mieszkańców swoich potrzeb i propozycji i okazją do wsłuchania się w dzisiejsze potrzeby i podzielenia się szczegółowymi informacjami o najbliższych planach. Wiele ze zgłoszonych problemów to kwestie indywidualne, które uda się szybko rozwiązać.

(68)